†††††††††††††††††††††††††

Duben 2013

POZASTAVUJU

28. dubna 2013 v 14:32 | Terez. †
No a je to tu.
Škola, mrtě učení...
Prostě nemám čas blogovat.
A proto pozastavuju, na dobu neurčitou.
Omlouvám se lidi.

Prosím o hlas. Zase.

25. dubna 2013 v 22:01 | Terez. †

A je to tu zase. Prosím o hlas. :33


Hlasujte pro Nebude to lehké-Terez:)
Děkuju :3

Lodičky, 21.4.2013

21. dubna 2013 v 21:57 | Terez. † |  foto.
Lodičky, 21.4.2013
Koupila jsem si konečně nový lodičky :3
Jsem s nima zatím mrtě spokojená :)
Jsou na klínkovém podpadku!
Jsou z Deichmannu za 549kč.
P.S. Foto není moc kvalitní :DD


tumblr

21. dubna 2013 v 13:39 | Terez. †

tumblr.

Máte někdo tumblr?
Já jo, sice tam moc nechodím, ale mrtě se mi to líbí.
Je to tam takový složitý, ale pomalu na to přicházím.
Přidávám tam jen citáty, obrázky atd.


A taky jsem se chtěla zeptat, jestli tady někdo máte instagram.
Když tak mi dejte do komentáře vaše instagram jméno a jestli
máte tumblr, tak i váš tumblr :)


„Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává.“

20. dubna 2013 v 15:28 | Terez. † |  diary.

20.4.2013

Celý týden jsem se neozvala. Omlouvám se. Tenhle týden byl naprosto katastrofa. Celý minulý týden jsem se učila na plánovanou pondělní písemku ze zeměpisu. Přijdu do školy našrocená a my nepíšeme. Fajn, řekla jsem si, že když to přeložil na čtvrtek tak se to naučím bezvadně. A budu mít za jedna! Musím mít, protože mi vychází za 4! A můj plán je jednoduchý. Nemít ani jednu 4 na vysvědčení. Musím to dát. No, takže jsem se celý týden učila na tu čtrvrteční písemku a my jsme ji zase nepsali. Píšeme ji v pátek. Už jsem samozřejmě všechno zapomněla, takže se to musím učit znova. A navíc ještě píšeme z fyziky, na 15 bodů a ten test je na 20 stránek! Paráda!

Jinak začala jsem pracovat na své postavě. Na facebooku jsem našla takovou výzvu, tak se ji budu snažit dodržet. Jde hlavně o zadek. O dřepy. Každý den si jich pár přidáváte. Je to 30-ti denní výzva. 7 dní odpočinku. Dohromady 3295 dřepů. Zní to hrozně, ale první den začínáte s 50-ti dřepy a poslední den jich je 245. Nemusíte je udělat hned. Rozkouskovat si to. A tady máte ten obrázek na facebooku. Chci perfektní postavu do plavek. Chodívala jsem na spinning, ale už ho zrušili. Ale asi začnu každý den jezdit na kole. Alespoň 8 km. Do kopce!

Jinak jsem koukala na Upíří deníky. Konečně byl nový díl. No děs. Elena je taková mrcha. Potom, co se vzdala svojí lidskosti jí totálně na nikom nezáleží. Chci zpátky tu starou Elenu. Chci zpátky 1.sérii. Chci zpátky Stelenu. Když spolu ve 4x19 tancovali a Stefan se snažil v Eleně probudit její city k němu, vzpomněla jsem si, jak se Stefan vzdal svojí lidskosti a Elena se snažila probudit jeho city k ní. Oni prostě patří k sobě. Potom ji naklonil a řekl něco v tom smyslu: "Opravdu si tvoje srdce odmítá vzpomenout?" a pak se k sobě naklonili a vypadalo to, že se políbí. A ona jen řekla: "Jaké srdce?" Nehorázně jsem u toho brečela. Chybí mi Stelena. #TeamStelena

Large
Paranoid.

pics and gifs.

15. dubna 2013 v 19:09 | Terez. † |  foto.

pics and gifs.

Mám tady pár úžasných obrázků a animací. Nebudu pindat a tady jsou.

Tumblr_mlb2qtvcud1s93ygio1_500_large
Hazza.

Jar of hearts

8. dubna 2013 v 20:52 | Térák :) |  music.

Jar of hearts. :33

Moje srdcovka!♥

„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.“

6. dubna 2013 v 13:39 | Térák :) |  diary.

6.4.2013

Ahoj, moc se omlouvám že jsem se vám celý týden neozvala. Neměla jsem čas. Celý týden jsem koukala na seriál, který jsem si totálně zamilovala. Jmenuje se Merlin. Je o králi Artušovi, který je mimochodem mrtě sexy, a o jeho sluhovi, který je kouzelník. Jmenuje se Merlin. Ten seriál je fakt totálně boží. Doporučuju. Už jen kvůli Artušovi♥
Jelikož jsem na ten seriál koukala denně a někdy třeba až do 3 hodin ráno, jsem naspala něco málem kolem 16 hodin. To není moc. Měla bych spát 8 hodin denně. Stává se. Celý týden jsem pila kafe. Ale už jsem si to snad vynahradila, dneska jsem vstávala v 11 hodin. Klasika.
A škola. Naprostej hnus! Je tu čtvrtletí a s ním i písemky. Zatím jsme psali z matematiky, kterou jsem totálně posrala a vsadím se, že budu mít zase 4. Doma mě zabijou. A na pondělí, máme mít rétorický projev. Nechci. Psát slohovky mi nevadí, ale odříkat to před celou třídou je už horší. Nesnáším jak na mě koukají. Je to děsný. Nesnáším to, klepou se mi ruce a prostě ze sebe nemůžu dostat slova. Nechápu, proč nás do toho učitelka nutí. Někdo má fóbii z pavouků, já z rétorických projevů. Prostě si asi nechám dát za 5, a nebo ji dám jen písemnou podobu. Myslím, že by to snad mohla pochopit.
Včera jsem byla nakupovat. Koupila jsem si nový tričko a nádhernej modrej pletenej svetr. Hrozně jsem takovej chtěla. Jak na to tak koukám, psát nespisovně je hnus! Dneska mě ještě čeká učení na písemku ze zeměpisu a musím napsat ten rétorický projev. Řekla nám, že můžeme použít ten starý, ale to nechci. Psala jsem o klukovi, který se mi líbil. Ale nebylo to celý o něm. Holky říkají, že ten sloh je úžasný, ale ne! A taky musím dneska dopsat svoji fan-fiction. Mám rozepsaný 8.díl a chci jich 10! Dneska to snad dopíšu. Pak ji vám sem dám ;)

Tumblr_mi53ocvzvn1s3whj4o1_500_large
Artuš a Merlin♥