†††††††††††††††††††††††††

Březen 2012

Být silná, to by se mi hodilo!

30. března 2012 v 19:08 | Térák :)

30.3.2012

Pamatuju si, když jsem šla gymnázium, všechny potrhlé holky, větinou o 2 nebo 3 roky byly poblázněné do kluků. V televizích, knihách, dokonce i v reálu. Přišlo mi to vše absurdní, nemožné. Dokud se to nestalo mě. Smála jsem se vždy když někdo řekl že má zlomené srdce, ale dnes, dnes bych nejradši zalezla do tmavého kouta a probrečela celou noc. Proč ? Kluci jsou prostě všichni ubozí. Holky, holky jsou vždy nešťastné když jim kluk ublíží, někdy se z toho vzpamatovávají několik měsíců, let. Někdy se s tím nesmíří vůbec. A kluci ? Těm je všechno jedno, smíří se s tím rychle, neříkám že všichni, něktěří asi dokážou mít rádi, milovat.
Proč vlastně píšu o tomhle všem ? S Adamem dneska všechno dopadlo katastrofálně, tolik jsme se od sebe vzdálili. Myslela jsem, že je jinej, že když něco "načne" tak to dokončí. Minule jsme si tolik rozumněli, nejdřív bylo ticho, ale potom se všechno rozjelo. Neříkám že mě dneska ignoroval, ale více si všímal Kamily, dokonce s ní šel i domů, prostě mi "zlomil srdce" a odešel, myslím že se opravdu z toho kroužku odhlásím. Nevydržím, když s ní bude flirtoval a mě bude ignorovat, prostě to bolí. Ale, moc ho miluju a stejně ho budu vídat ve škole, kreslení mě baví, miluju ho, nestačí, když prostě jen budu chodit v jiný den ? Nevím, jsem zoufalá a smutná. nejraději bych se rozbrečela, ale ne! Musím být silná. Pamatuju si, když jsem byla malá holka, připadala jsem si, že mám ideální svět, kamarády a rodinu, vše bylo tak jednoduché! Rodinu, přátelé atd. moc je miluju, ale láska k někomu jinému, vás dokáže tolik změnit. Když jsem šla na gymnázium, myslela jsem si že určitě se objeví nějaký Pan Dokonalý, někdo kdo mi změní školní léta, budu ta holka, co jen září štěstím. Omyl. Pan Dokonalý se objevil, pravda. Změnil mi školní léta, pravda, ale trochu jinak než jsem chtěla, zničil mi je. Moc ho miluju, mám mu to říct? Mám se o to alespoň pokusit ? Co ztratím ? Vlastně jsem už vše ztratila, jeho. Jsem moc ráda že mám své přátete a rodinu. ♥

http://data.whicdn.com/images/25762934/x_2742faf8_large.jpg
Plakat, to se mi teď chce, ale je to projev slabosti, že chcete něco, co nikdy možná mít nebudete,
ať je to nová mikina, nebo láska♥ Váha se ovšem liší, raději než mikinu bych měla Adama♥

Skupinové práce? Ne děkuji.

29. března 2012 v 15:40 | Térák :)

29.3.2012

Ahoj lidi, tak jsem tu zase. Tento týden spím u babičky, takže nemám přístup k internetu, ale naštěstí mám laskavou kamarádku Domču, která mě pustila na internet a nesnáší upíry! Proč nesnáší upíry? Protože jsme o nich včera celý den mluvily a jí z toho začala bolet hlava, ale jinak prý upíry miluje. Hlavně Edwarda Cullena.
Dneska jsem myslela, že někoho zabiju, zase hudební výchova žejo ? Učitelka vymyslela zase nějakou kravinu že nás sestavila do skupin, podle toho kdo podle ní s kým "kamarádí", podle toho jak ty skupiny dopadly jsem usoudila že opravdu asi přehled nemá. Ve skupině měla být i jedna z mých nejlepších kamarádek, Káťa, jenže je nemocná což mě mrzí, protože s ní by jsem si tam nejvíc rozumněla. Byla jsem ve skupině, nebudu některé jmenovat a tak je pojmenuju všeobecně, Dement1, Dement2, Zdenek H., Anička, Tereza a já. Prostě to byla ohromná spolupráce, jediný s kým z té skupiny kamarádím je Anička, nemyslete si že jsem nějaká namyšlená a naprostej výmaz, ale klidně vám zdůvodním proč se s nima nebavím. Začnu Dementem1, prostě všude pomlouvá, jednou si o tom dokonce založil blog, psal o všech články, aniž by je znal, aniž by věděl jací jsou doopravdy. Vše překrucuje a prostě si hraje na něco, co není a nikdy nebude! Dement2? Každýho uráží, myslí si že je strašně cool když uráží holky. Nesnáším, když vás někdo jeden den uráží a druhej za váma přileze s něčím, jako by čekal že ho po všem milujete a pomůžete mu. Proč ho ještě nenávidím? Kdyby nebyl slepej, všiml by si že nejsem blondýnka, ale bruneta. Prostě je asi barvoslepej. A Zdenek H.? Ten mi nevadí, je s ním alespoň sranda, ale prostě, nevím. Asi si jako kamarádi nejsme souzení, je takovej neutrál :D A poslední, Tereza. Na tu jsem naštvaná, protože pomlouvala Adama, aniž by ho znala, soudila ho podle oblečení a tohle nesnáším. Možná jsem sobec, ale podle mě by prostě bylo ideální kdyby na školách byly školní uniformy, nikdy by nevynikaly rozdíly jaké mezi lidmi jsou. Oblečení, nikdo by se nemohl povyšovat, prostě ideální svět pro kohokoliv. Možná si to lidé neuvědomují ale soudit někoho podle oblečení je ubohé. Teď konečně, proč jsem na ně na všechny naštvaná, prostě jsme měli skládát nějakou hudbu, a protože prej jako jediná hraju na hudební nástroj, což není pravda, musím všechno udělat sama. Jedinej kdo se zúčastnil je asi Anička, mezitím všichni nadávali. Akorát z toho musím vynechat Terezu, musím uznat že se mě trochu zastávala. Omlouvám se za tak dlouhý román, ale prostě jsem se musela vykecat, nečekám že to někdo bude číst, ale...
Pátek. Zítra je pátek a já mám kreslení, potkám se tam s Adamem což mě uvádí do silné deprese, jelikož v kresleni patříme k těm starším, učitelka nás vždy pošle do vedlejší místnosti, kde jsme úplně sami, a já nikdy nevím co říkat. Prosím, kdyby vás něco napadlo, napište o čem bych tak mohla mluvit, o čemkoliv, ale podle mě asi stačí být sama sebou ne ? :D Prostě mi přejte štěstí s Adamem♥ ;)

http://data.whicdn.com/images/25704726/tumblr_m1ncusKa8B1r900qio1_500_large.jpg
Taky nesnášíte lidi, co se smějí že jste blondýnky, i kdybyste měli černé vlasy? Mě prostě
tyhle lidi tak se*ou a příjdou mi naprosto ubozí! Mimochodem proč Miley ? Chtěla bych mít
vlasy, oči, zuby a hlas jako ona, je pro mě ideální vzor, mám ji moc ráda♥

Co poslouchám ?

28. března 2012 v 14:58 | Térák :) |  music.
Můj výběr hudby vůči ostatním je asi stejný, prostě poslouchám co se mi líbí,
žádný oblíbený interpret! Nejraději mám ráda Rock&Popový žánr, ale když je jiný, a ta písnička se mi líbí, na žádru prostě nesejde! Písničky hlavně vyhledávám v seriálu "Upíří deníky" jelikož je tam skvělý výběr písní ;)

1) Carly Rae Jepsen Call me maybe
Proč tahle písnička? Má skvělý videoklip, na konci je zábavná a podle mě má zpěvačka nádherný hlas. I videoklip se moc povedl, je to moje a kamarádky nejoblíbenější písnička :)

Gravitace

27. března 2012 v 20:53 | Térák :)

27.3.2012

Ahoj, Gravitace. Blbý jméno názvu článku že ? Já se vám moc omlouvám ale nerada vymýšlím názvy článků, nikdy mě nic nenapadne takže někdy čekejte naprostý výmysly mojí bláznivé fantazie ;)
Když u jsme u těch názvů blogu, proč gravitace ? Protože, jak jinak, jsem zamilovaná. Jelikož mám blog jen 2 nebo 3 dny, možná víc nevím, schválně jestli si někdo pamatuje jak se jmenuje. Jmenuje se Adam♥ ;)
Gravitace proto, že vždy když ho vidím tak si připadám, jako by gravitace nebyla. Ten jeho úsměv, hlas a oči. Prostě ho miluju. V tu chvílí prostě létám v oblacích. Asi nejsem normální ale to je u mě normální jo, takže to si asi taky zapamatujte :D Když už mám teda ten blog deníček tak bych vám možná mohla povědět, co se stalo a co se tenhle týden bude dít. Ve škole byla jako vždy nuda, jediný důvod proč do té školy vlastně chodím je oběd a Adam ;) Zítra píšeme z biologie a češtiny, ve čtvrtek z fyziky a v pátek ze zeměpisu, to mám ale nabitý program! V pátek....Oooh ten pátek. To je kreslení a s kým chodím do kreslení ? No s kým ? No s Adamem ;) Přejte mi štěstí ať to neposeru!

Tumblr_m1cxj9wxbp1rnia7so1_250_large"Fuck Gravity, I´m Niall Horan."
FUCK GRAVITY, miluju ty jeho skoky, je to úžasná osoba a hlavně, hlavně člen One Direction ;)


Zlatíčka (:

26. března 2012 v 21:27 | Térák :)

Zlatíčka (:

|http| Didi
|http| Sally
|http| Kami
|http| Munchachita
|http| MiMi
|http| Yssor
|http| Mischelle*
|http| Dollie
|http| Inny Emilly
|http| Poppy
|http| Šárka
|http| michaeela
|http| *Anne
|http| Elizabeth.

Pokud chceš do nich patřit i ty, stačí mi napsat pod jakýkoliv nový článek na blog o spřátelení, a já se ti ozvu na blog:3

Téma Týdne-Já

26. března 2012 v 21:07 | Térák :) |  téma týdne.

Tento týden je téma Já. Když je to teda já, asi budu psát o sobě a co v poslední době prožívám ne ?
Chodím do kroužku kreslení. Tahle věta byla divná, ale tímhle to všechno začalo. Chodí tak jeden bezvadný kluk, jmenuje se Adam.♥ Je neskutečně úžasnej. Má tak úžasnou osobnost. Přátelský, roztomilý, chytrý, obětavý atd. Vím že to není na lidech to nejdůležitější, ale vypadá nádherně nejen uvnitř, ale i zevnějšku. V poslední době jsme si tak rozuměli. Prostě jsem myslela, že je do mě "možná" také zamilovaný, vysílá tak zmatené signály, že se v něm nevyznám. Mám ho moc ráda, ale asi to byl jen flirt nebo nějaká hra. Od té doby, se držím zpět. Nechci se v někom zklamat, věřit něčemu, co se nikdy nestane a doufat. Nejlepší je zjistit jak na tom jste a potom se s tím smiřovat. Zapomenete na svoje utrpení dřív! Prostě a jednodušše, v pátek tam přišla nová holka, jmenuje se Kamila. To jméno si dobře zapamatujte! Asi se o ní budu často zmiňovat ;) Zkrátka, Adam se do ní asi zamiloval a moje pohádka skončila. Myslím že je konec, snažím se na vše zapomenout, ale když ho vidím ve škole, a on mě pozdraví...Ty jeho hluboké modré očii...áchh..♥ Sakra! Je nemožný ho ignorovat. No posuneme se, zkrátka a jednodušše láska je prostě potvora! :D

5723915522668734640_large
Starejte se o sebe a nepomlouvejte druhé. Nikdy nevíte jací jsou doopravdy a co prožívají.
P.S. Moje oblíbená Megan Fox ♥

Téma Týdne-Moje Země

25. března 2012 v 16:48 | Térák :) |  téma týdne.

Moje Země

Tento týden je téma Moje země, podle mě je to skvělé téma, a myslím si, že spousta lidí si naší Země neváží, pod pojmem Moje Země si můžete představit spousta věcí. Například, žijete ve své zemi, ve vašem osobním světě, nebo stát, žijete v České Republice ale nejbližší pro nás je MOJE ZEMĚ, jako Planeta Země. Vážíte si ji ? Já jsem z vesnice, a je zde přenádherná příroda. Dokážu si Země vážit. Recyklace a to vše co k tomu patří. Když teď planetu zničíme, připravíme našim dětem skvělou budoucnost? Ne, budou žít ve světe, kde si skvělou a přenádhernou přírodu prohlédnou leda tak na fotografiích. Chápu že svět nezachráním blogovým článkem, ale doufám, že možná si to někdo přečte a svůj názor na planetu změní, možná :)

Tumblr_m0s512e5tl1qha83co1_500_large
Tenhle obrázek mě zaujal hned na 1.moment :)

Chceš se spřátelit ?

25. března 2012 v 16:28 | Térák :)
Chceš se mnou spřátelit ?
Je to jednoduché, zanech komentář:

1) přezdívka
2) blog
3) souhlasíš s podmínkami ?

PODMÍNKY:
Navštěvovat alespoň 3x týdně
• Alespoň 2x týdně zanechat komentář k článku, neuznávám "obíhám SB" atd.
•musíš mě mít v seznamu AFFS/SB, nebudu dělat reklamu!
• Přednost mají autorské blogy, ale uznávám i ostatní ;)

Ozvu se ti na blog ;)

Tumblr_m1excjmdnc1rnia7so1_500_large
FRIENDS.

Ahoj

25. března 2012 v 13:22 | Térák :)
Ahoj, jako první bych vás ráda pozdravila, na úvod. Je mi 14 let a mám spoustu blogů ale ani na jeden nechodím, což vypovídá o tom, že jsem přelétavá. Rozhodla jsem se, že si založím blog, a neřeknu o něm žádné své kamarádce, v poslední době prožívám problémy s láskou, no problémy, jsem zamilovaná až po uši a nerada bych aby o tom věděla celá třída :D No, na tenhle blog budu chodit hlavně o víkendu a o letních prázdninách, dneska to tu dám do pořádku a vše zprovozním. Mimochodem budu psát Diary a Téma týdne+nějaké tipy atd. V týdnu mě zde nečekejte!

zatím ahoj, Térák :)